C4532X7R1E335K160KM TDK Corporation CAP CER 3.3UF 25V X7R 1812 3.3µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Part Nnumber
C4532X7R1E335K160KM
Description
CAP CER 3.3UF 25V X7R 1812 3.3µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)