TFSQ0402C0H1C1R6WT TDK Corporation CAP THIN FILM 1.6PF 16V 01005 1.6pF ±0.05pF Thin Film Capacitor 16V 01005 (0402 Metric)
Part Nnumber
TFSQ0402C0H1C1R6WT
Description
CAP THIN FILM 1.6PF 16V 01005 1.6pF ±0.05pF Thin Film Capacitor 16V 01005 (0402 Metric)