TFSQ0402C0H1C1R8WT TDK Corporation CAP THIN FILM 1.8PF 16V 01005 1.8pF ±0.05pF Thin Film Capacitor 16V 01005 (0402 Metric)
Part Nnumber
TFSQ0402C0H1C1R8WT
Description
CAP THIN FILM 1.8PF 16V 01005 1.8pF ±0.05pF Thin Film Capacitor 16V 01005 (0402 Metric)